Stanik z ćwiekami stożkami i piękna stylizacja

Dalszy ciąg mojej ćwiekowej przygody, kołnierzyki okazały się tak popularne, że postanowiłam rozszerzyć asortyment o staniki z ćwiekami. Pomysł okazał się świetny, zamówienia się posypały a ja nie wyrabiam z szyciem. 
Jednak dla autora to najpiękniejsza rzecz jaka może się zdarzyć ;) Dlatego nie narzekam tylko zmieniam nitki i igły ;pStaniki są dostępne w różnych kolorach, ćwieki również (srebrne lub złote). Każdy stanik jest wyszywany ręcznie, nie ma więc obaw, że ćwieki odpadną. Można go prać w pralce w ochronnych woreczku na staniki. 

Dostępne są różne rozmiary. 
Cena tego modelu to 60zł, jednak jest możliwośc wyboru własnego rozmieszczenia ćwieków- wtedy cena  może byc niższa. 
Odbiór osobisty na terenie Sosnowca, Katowic i okolic darmowy, ale wysyłam również paczki na całą Polskę, wtedy tylko doliczam koszt wysyłki. 

A tutaj już przykładowa stylizacja z moim stanikiem. Na zdjęciu Nicole z bloga coffeina. Spytałam ją o zgodę na umieszczenie zdjęcia ponieważ jest przepiękne, stylizacja naprawdę super. Nie mogłam sobie wyobrazić lepszej reklamy. Dziękuję Ci tutaj za super odzew i polecanie mojego wyrobu. ;** ;))
A was zapraszam nie tylko do kupowania u mnie, ale również do odwiedzania bloga Nicole, bo naprawdę jest na co popatrzyć i czym się inspirować ;) Ten i inne modele staników/ biustonoszy z ćwiekami- i tymi ostrymi kolcami i piramidkami kwadratowymi i okrągłymi można kupić na stornie mojego sklepu

SHOCK share&block

można również zamówić inny wzór ułożenia ćwieków na staniku na zamówienie :)

27 komentarze:

Prześlij komentarz