Warszaty street artu i wygrana


15 czerwca w moim mieście Zamek Sielecki organizował bezpłatne warsztaty street artu. Kolejna bardzo fajna inicjatywa i kolejna super rzecz, w której nie wziąść udziału to po prostu wstyd. Toteż kiedy tylko się o nich dowiedziałam, od razu zapisałam się na listę. Byłam na liście rezerwowej, więc bardzo ucieszyłąm się kiedy zadzwonili do mnie i okazało się, że mogę w nich uczestniczyć. Wróciłam z krakowa i w piątek rano stawiłam się w Zamku. Warsztaty prowadziła strasznie sympatyczna pani Magda Drobczyk. Tutaj możecie odwiedzić jej blog http://magdalenadrobczykportfolio.blogspot.com/. Jest to bardzo utalentowana artystka, która ma pełno zapału i wiele chęci. Tworzy piękne rzeczy, ale najważniejsze, że przyświeca jej przy tym idea. Lubię takich ludzi, którym się chce, którzy robią coś w co wierzą. Warszaty rozpoczęły się od dyskusji na temat ekologii- tematu prac, które mieliśmy tworzyć. Ciekawie się rozmawiało. Nawet się trochę rozgadałam ;p 
Dzień zapowiadał się wspaniale, piękna pogoda, fajni ludzie, ciekawa inicjatywa i mnóstwo farby. Niestety jak to bywa w życiu okazało się coś bardzo niesympatycznego i musiałam warsztaty opuścić. Siła wyższa mnie wezwała. Żałowałam strasznie, ale obiecałam sobie, że znajde podobne warsztaty w najbliższej przyszłości :) I może nawet nawiąże kontakt z panią Magda :) 
Nie mogłąm jednak odmówić sobie przyjemności obejrzenia dzieł moim warsztatowych znajomych i następnego dnia wybrałam się żeby zobaczyć ich murale. Zrobiłam zdjęcia i podziwiałam. I z wami chciałam się nimi podzielić. 


Mnie najbardziej przypadła do gustu poniższa praca. Uważam, że ma najgłębszą wymowę i najciekawiej przedstawia temat, jest unikalna i naprawdę oryginalna :) Nie wiem kto jest twórcą ale podziwiam. 

Być może zainteresuje się tą dziedziną sztuki na dłużej i zgłębię ją bardziej, bo podoba mi się to, że moża wyrażać swoją opinię dzięki własnej twórczości i że daje ona szansę na pokazanie jej światu. 


A teraz coś równie przyjemnego- wygrany konkurs :)) 
Dziękuję jeszcze raz http://itspaulinab.blogspot.com/ za wybranie mojej odpowiedzi za najlepszą ;D 
Dzięki temu mogłąm zamówić na stronie nocanki kosmetyki. 
Wybrałam plastry oczyszczające na noc i maskarę od MAX FACTOR ;)I jestem z obu BARDZO zadowlona ;)) 

Polecam wam 2 świetne rozdania. 
Jedno z nich jest u Katsuumi:
mozna wygrać naprawde świetne ubrania, na dodatek sami decydujemy co to ma byc ;D

Drugie jest u Turqusowej, gdzie do wyrgania mamy bon w sklepie nocanka, w ktorym juz raz mialam przyjemnosc wygrac ^^ hehe 12 komentarze:

Prześlij komentarz