Kołnierzyk z ćwiekami

Ostatnio pomiędzy jednym zadaniem z chemii, a drugim przeplatanym pracą w postaci zabawy z nauczycielkę na korkach tworze nałogowo kołnierzyki. ;) Ostatnio są u mnie hitem. Bardzo spodobały się w moim regionie i zamówień mam naprawdę sporo- nie waham się powiedzieć, że to najlepiej się sprzedające u mnie rękodzieło jak do tej pory. Na Śląsku wiemy co modne ;p hehe Bo przecież od dawna ten dodatek to hit, noszą go gwiazdy, celebryci, blogerki modowe i styliści. Prawdziwe must have. Ja swoje pierwsze kołnierzyki robiłam już dawno temu, pokazywałam je m.in. tu i tu Ale okazały sie przedwczesnym strzałem, bo Polska musiała do tego trendu dopiero dojrzeć, ale teraz nadrabia z nawiązką :) Ten model to jeden z wielu, które ostatnio robię, choć ten jest najbardziej popularny. Biały kołnierzyk koszulowy zdobiony ćwiekami. Ćwieki to w końcu kolejny super modny dodatek. 
Bo ćwieki ostatnio są wszędzie- na butach, rękawiczkach, torebkach, swetrach, stanikach, spodniach, bluzkach, czapkach- dlatego postanowiłam wykorzystać je również w swoich kołnierzykach. Sprawdziły się wspaniale. 

Postaram się opublikować tu wszystkie modele i typy kołnierzyków jakie robie ;) 

Można je oczywiście u mnie zakupić. Ten model kosztuje 18zł+ ewentualna wysyłka (na terenie Sosnowca, Katowic i okolic odbiór osobisty darmowy). Dostępne są różne kolory kołnierzyków oraz srebrne lub złote ćwieki, w tym modelu są to ćwieki piramidki 9mmx9mm.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany o szczegóły mozna pytać w komentarzach lub pod adresem iza_sc@vp.pl
Można również dzwonić 500540201
Kołnierzyki sprzedaję również za pośrednictwem swojego facebooka: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.519970748034266.119658.100000640378729&type=1
oraz na swoim profilu w Artstacji: http://www.artstacja.pl/artysta/profil_pasjonatka_607/


8 komentarze:

Prześlij komentarz